Вельмишановні колеги!

Кафедра світового господарства і міжнародних економічних відносин ОНУ імені І.І. Мечникова запрошує всіх бажаючих взяти участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція: історичний досвід та економічні перспективи», яка відбудеться 26 жовтня 2018 року.

обкладинкаОрганізаційний та програмний комітети:
Горняк О. В. – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії та історії економічної думки ОНУ імені І.І. Мечникова.
Якубовський С. О. – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин ОНУ імені І.І. Мечникова.
Ломачинська І. А. – кандидат економічних наук, доцент, заступник декана економіко-правового факультету ОНУ імені І.І. Мечникова.
Ніколаєв Ю. О. – кандидат економічних наук, доцент, заступник завідувача кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин ОНУ імені І.І. Мечникова.

Форма участі: дистанційна.
Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі в конференції Вам необхідно до 26 жовтня заповнити електронну заявку та надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тези доповіді.

Усі учасники обов'язково отримають збірник тез та сертифікат, які будуть направлені до 27 листопада на поштову адресу, вказану в заявці.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сайті кафедри.

З повагою, організаційний комітет
Кафедра світового господарства