Винаходить нові ефективні схеми кредитування, наприклад, кредити під заставу ювелірних виробів, до зарплати, на невідкладні потреби, без початкового внеску і т. п. Розраховує ставки, вигадує знижки, аналізує пропозиції конкурентів на ринку. Наприклад, автокредитування кредитний експерт може реалізувати різними способами: від довгої процедури оформлення під середні відсотки до «кредиту за годину», але з більш високою процентною ставкою.

Специфіка професії

Помилково вважати цю професію кабінетною. Мало розробити програму, її потрібно запустити. Наприклад, якщо мова йде про товарні кредити, потрібно налагодити зв'язки з магазинами або автосалонами, зацікавити їх своєю пропозицією.
Кредитні експерти працюють за різними напрямками кредитування: одні відповідають за всі банківські програми споживчого кредитування, інші - іпотечного, треті - кредитування малого бізнесу.

Місце роботи

Банки, лізингові компанії, ломбарди, торгові організації і т.п.

Особисті якості

Старанність, вдумливість, аналітичний склад розуму, відповідальність.

Кар'єра

Кар'єру можна зробити швидко. Банки зацікавлені не лише в продавцях, але й в менеджерах, здатних керувати командами кредитних інспекторів у торгових точках і відділеннях банку. Вища позиція - директор кредитного відділу. Стратег, який визначає кредитну політику банку, відповідає за цілий спектр програм.

Освіта

Вища: спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

Поділитися: