За рішенням суду намагається врятувати підприємство, яке знаходиться в стані банкрутства. З одного боку, цей фахівець повинен ліквідувати заборгованість перед кредиторами, а з іншого - допомогти підприємству "встати на ноги", подбати про співробітників та збереження промислового потенціалу. Якщо ж підприємство не підлягає відновленню, керуючий повинен вигідно продати і за рахунок виручених коштів розрахуватися з боргами.

Специфіка професії

Плюси професії

Послуги досвідченого фахівця завжди користуються попитом. Кредитори, які задоволені результатом роботи керуючого, радять звернутися до нього знайомим, які потрапили у подібну ситуацію. Власники підприємств, перелякані перспективою втратити свій бізнес, на винагороду, як правило, не скупляться.

Мінуси професії

Знайти вихід зі складної ситуації може лише високопрофесійний економіст. Працювати йому часто доводиться у ворожому середовищі, де конфлікт вкрай напружений. Борги, незадоволені робітники, прихована війна з тими, хто довів підприємство до банкрутства, - звичайна ситуація. Професія вимагає не тільки глибоких знань з економіки, фінансів, менеджменту, але й сміливості. Більшість банкрутств в Україні - замовні.

Місце роботи

Заводи, фабрики, різноманітні компанії та фірми, розташовані по всій території України.

Особисті якості

  • сміливість;
  • неабиякі організаторські здібності;
  • комунікабельність.

Кар'єра

На посаду антикризового керуючого може претендувати людина, що має не лише диплом, великі знання з різних областей, але й певний життєвий досвід.

Поділитися: