Викладачами кафедри фінансів і кредиту Сумського державного університету встановлені тісні наукові зв'язки з науковцями різних вищих навчальних закладів та інститутів: Політехнічний університет Мілану (м. Мілан, Італія), Австралійський національний університет (м. Канберра,  Австралія), університет Вайкато (м. Гамільтон, Нова Зеландія), Грацький університет імені Карла і Франца (м.Грац, Австрія), Університет Кобленц-Ландау (м. Кобленц, Німеччина), Вища школа страхування і фінансів (м. Софія, Болгарія). У 2012 році кафедрою укладено угоду про співробітництво та наукові зв’язки з Політехнічним університетом Мілану.

Студенти та аспіранти кафедри фінансів і кредиту протягом 2011-2013р. проходили стажування та короткострокове навчання у Грацькому університеті імені Карла і Франца (Австрія), Вищій школі страхування і фінансів (м.Софія, Болгарія), Університеті Кобленц-Ландау (Німеччина), Техніко-гуманістичній академії, м. Бєльско-Бяла (Польща).

Випускники кафедри продовжують навчання за магістерськими програмами в Центрі економічних досліджень та післядипломної освіти CERGE-EI при Карловому Університеті (Прага, Чехія).

Підвищення кваліфікації викладачів здійснюється також шляхом стажувань за кордоном:

Окрім зазначеного вище, доцентом кафедри Ілляшенком К.В. та старшим викладачем Котенко Н.В. на конкурсній основі одержано грант Міністерства освіти і науки України на проходження стажування на базі Політехнічного університету Мілану терміном 3 місяці у 2013-2014 роках.

В рамках програми Erasmus Mundus у грудні 2015 р. підвищення кваліфікації в Університеті Бабеш-Беляй (Румунія) пройшов заступник завідувача кафедри д.е.н., Кобушко Ігор Миколайович.

На кафедрі виконувались науково-дослідницькі гранти, замовниками яких були: фонд «Євразія» (США), NATO (Бельгія, Греція), ICLEI – Міжнародна рада місцевих екологічних ініціатив (Фрайбург, Німеччина).

Викладачі приймають участь у міжнародних науково-практичних конференціях і публікують результати своїх наукових досліджень у міжнародних журналах у США, Німеччині, Франції, Японії, Данії, Греції.

Поділитися: