2017 рік

Перемога у конкурсах студентських наукових робіт

30 травня на базі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбувся другий, тур IV міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку", де студентка 1 курсу магістратури кафедри фінансів і кредиту Карабець Карина посіла 3-те місце.

На підсумкову конференцію учасників другого туру було запрошено 20 учасників з 13 вищих навчальних закладів України, котрі представили 16 робіт шляхом презентації доповідей. Карабець Карина презентувала наукову роботу "Банківські рейтинги як елемент системи управління фінансовими процесами в Україні" (наукові керівники к.е.н., доц., Захаркін О.О., к.е.н., доц. Захаркіна Л.С.).

24 березня 2017 року  було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит», де студентки 4-го курсу напряму «Фінанси і кредит» Опенько Кароліна та Черкас Ірина (керівник доц. Плікус І.Й.) вибороли перше місце. Конкурс проходив на базі Київського національного торговельно-економічного університету. До другого етапу конкурсу, який проводився у формі науково-практичної конференції, галузевою комісією було допущено 35 наукових робіт, автори яких представляли 24 ВНЗ України.


2016 рік

Доцент кафедри фінансів і кредиту, к.е.н. Захаркіна Л.С. у період з 19.05.2016 р. по 24.05.2016 р. відвідала Польщу.

     Захаркіна Л.С. пройшла короткотермінове стажування та прийняла участь у І Польсько-Українській науково-практичній конференції "Теорія і практика територіального маркетингу технології просування міст та громад" (Вища школа бізнесу в Домброві Гурнічій, м. Живець). Вона виступила з доповіддю "Place marketing within the increase of investment prospects of the region".

Головний організатор конференції - польський університет Данброва Гурніча. Співорганізатор - СумДУ.

Захаркіна Л.С. отримала європейський досвід організації наукових досліджень у сфері фінансів, освітньої та соціальної роботи в університетах та відвідала історичні місця м. Кракова.


Результати конференції "Економічні проблеми сталого розвитку"

 26 квітня 2016 року на кафедрі фінансів і кредиту відбулося пленарне засідання міжнародної науково-практичної конференції імені професора Балацького О.Ф. "Економічні проблеми сталого розвитку". Загалом було подано 50 тез доповідей.

За виступами доповідачів на пленарному засіданні були визначені переможці:

І місце - Мурай В.Є. (керівник - Захаркіна Л.С.) з доповіддю на тему: "Фінансове забезпечення субєктів господарювання"

ІІ місце - Карабець К.М. (керівники: Захаркіна Л.С., Рубанов П.М.) з доповіддю на тему: "Проблеми розвитку системи рейтингового оцінювання українських банків"

ІІ місце - Оголь О.О.. (керівник - Кобушко І.М.) з доповіддю на тему: "Податкова децентралізація як фактор стабілізації фінансової ситуації в Україні"

ІІІ місце - Миргородська В. С. (керівник - Дєдова О.П.) з доповіддю: "Проблема залучення інвестицій до будівельної галузі України"

ІІІ місце - Алексєєва С.О. (керівник - Кобушко І.М.) з доповіддю: "Формування та управління інвестиційним портфелем підприємства"


Поділитися: