10-11 листопада 2017 року для учасників магістерської програми «Інвестиції, підприємництво та стартапи» кафедри фінансів і кредиту СумДУ Руслан Краплич провів тренінг з фандрейзингу за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

З метою розвитку різноманітних ініціатив для студентів у галузі фінансів та бухгалтерського обліку компанія АССА проводе конкурс для студентів університетів, щоб знайти фінансових лідерів майбутнього.

Новий 2017/2018 навчальний рік розпочався по-новому для студентки другого курсу магістратури кафедри фінансів і кредиту Карини Карабець.

В рамках магістерської програми «Інвестиції, підприємництво та стартапи», що реалізується в СумДУ спільно з коаліцією МСБ в Сумській області. 27-28 жовтня вдруге завітав бізнес-тренер Олександр Бабій.

15 жовтня у конгрес-центрі СумДУ відбулася відкрита освітня зустріч «2030: у якому світі ми хочемо жити?». Захід проводився в рамках проекту «‎UNlock: Sustainable Development Goals for locals‎», що фінансується Федеральним агентством громадянської освіти, Німеччина (Bundeszentrale für politische Bildung).

6-7 жовтня 2017 року в Конгрес-центрі СумДУ для учасників магістерської програми «Інвестиції, підприємництво та стартапи» кафедри фінансів і кредиту СумДУ було проведено тренінг з «Психології ведення бізнесу» від Лесі Аронець.

8 жовтня 2017 року у Конгрес-центрі СумДУ відбудеться день відкритих дверей ННІ ФЕМ ім О.Балацького, де будуть презентовані навчальні програми кафедри фінансів і кредиту. Запрошуються усі бажаючі. Ви зможете дізнатися про переваги та особливості навчання на кафедрі, задати свої питання керівництву інституту та кафедри.

Наукові проекти молодих учених під керівництвом професора Кобушко І.М. та доцента Захаркіної Л.С. перемогли на цьогорічному конкурсі, результати якого було ухвалено у МОН України 19 вересня 2017 року.

У рамках нової магістерської програми «Інвестиції, підприємництво та стартапи» кафедрою фінансів і кредиту СумДУ базі Конгрес-центру 15-16 вересня 2017 року був організований тренінг від Віталія Івахова, відомого українського бізнес-тренера, підприємця.

Освітня платформа #IES розпочинає набір на магістерську програму «Інвестиції, підприємництво та стартапи» та програму підвищення кваліфікації. Дедлайн - 24 липня 2017 р.