Студентка четвертого курсу Гулак Валерія пройшла конкурсний відбір програми міжнародної мобільності Erasmus+ та розпочала навчання в університеті Альмерії (Іспанія).

16 вересня на базі кафедри в рамках традиційної зустрічі між викладачами та студентами відбувся турнір із захоплюючої фінансової гри "Cash Flow".

13-14 червня 2018 р. на кафедрі фінансів і підприємництва відбулась чергова державна атестація (державний іспит та захист випускних робіт) студентів-бакалаврів денної форми навчання.

23-25 травня 2018 року у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» студентка 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Миргородська Вікторія Сергіївна (група Ф-41) зайняла друге призове місце.

25 травня 2018 року для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», гр. ЕН-71/2Ф, гр. Ф-51, гр.Ф.м-71ан, Ф.м-72, відбувся навчальний семінар за участі кандидата економічних наук, сертифікованого тренера з проведення тренінгів для членів тендерних комітетів – Білопільської Олександри Олександрівни.

25 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальності «Фінанси і кредит» з практикуючим бухгалтером ТОВ «Альфа-Ю» Гавриленко Тетяною Володимирівною.

З нагоди Дня науки за підсумками 2017 р. кафедра фінансів і підприємництва отримала відзнаку за наукову діяльність у номінації  «Найвища результативність участі у конкурсах держбюджетних НДР».

За підсумками 2017 р. кафедра фінансів і підприємництва зайняла ІІІ місце у загальноуніверситетському рейтингу СумДУ серед випускових кафедр за індикатором «Освітньо-кваліфікаційні рівні, диверсифікація форм навчання, контингент осіб, що навчається».

17 травня викладачі та студенти кафедри фінансів і підприємництва взяли участь у форумі «Фактори економічного розвитку України і світові тенденції сучасної науки» за участю економіста світового рівня доктора Романа Шеремети.

25 квітня студентка другого курсу спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування", Білоус Юлія здобула перемогу у щорічному конкурсі «Міс і Містер гуртожитку»