12.11.2019 року в рамках практично-орієнтованої підготовки студентів за участі проф Гриценко Л.Л. відбулася зустріч з представниками аудиторської компанії ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА»

8 листопада у приміщенні Міжнародного інституту менеджменту, місто Київ, професор кафедри Александров В.Т. провів 8 годинний семінар для керівництва основного офісу та  фінансових директорів 26 основних підприємств  фінансово-промислової групи ТАС.

12 листопада 2019 року співробітники та студенти кафедри Зайцев О.В., Захаркіна Л.С та Луценко Д.В. прийняли участь у Міжнародному інноваційному бізнес-форумі «SMARTINVEST – 2019: конвергенція науки та бізнесу».

Викладач кафедри Касьяненко Т.В. успішно закінчила курси  ораторського мистецтва від Андрія Любченко, відомого у місті ведучого, засновника фестивалів «WineFest», «Фестивалю вуличної їжї» та «Фестивалю італійської вулички».

Протягом тижня з 28 /10 / 2019 p.  по 05 /11 / 2019p. викладачі кафедри Котенко Н. та Салтикова Г. приймали участь у програмі академічної мобільності з метою підвищення кваліфікації у Метрополітному універститеті Прага Чеської республіки.

30 жовтня кафедра фінансів і підприємництва презентувала у місті Новгород-Сіверський свої  бакалаврські та магістерські програми

31 жовтня 2019 року доцент кафедри Рубанов П.М. прийняв участь у інтерактивному семінарі "Академічна доброчесність — від міфу до цілі".

29 жовтня 2019 року на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти прийнято рішення про включення у реєстр експертів з акредитації освітніх програм доцента кафедри фінансів і підприємництва Захаркіна О.О.

В рамках днів міжнародної співпраці СумДУ співробітники кафедри (Плікус І.Й., Рубанов П.М., Шишова Ю.Г.) прийняли участь у роботі тематичної сесії «Міжнародні грантові проекти».

25 жовтня викладачі кафедри Захаркіна Л.С. та Захаркін О.О. разом зі студентами-фінансистами, які є волонтерами СумДУ взяли участь у прибиранні парку на вул С. Табали.