Наукові проекти молодих учених під керівництвом професора Кобушко І.М. та доцента Захаркіної Л.С. перемогли на цьогорічному конкурсі результати якого було ухвалено у МОН України 19 вересня 2017 року.

У рамках нової магістерської програми «Інвестиції, підприємництво та стартапи» кафедрою фінансів і кредиту СумДУ базі Конгрес-центру 15-16 вересня 2017 року був організований тренінг від Віталія Івахова, відомого українського бізнес-тренера, підприємця.

Освітня платформа #IES розпочинає набір на магістерську програму «Інвестиції, підприємництво та стартапи» та програму підвищення кваліфікації. Дедлайн - 24 липня 2017 р.

Студентка фінансистка Гулак Валерія з 11 по 19 червня 2017 року взяла участь в одному з проектів молодіжної культурної обмінної програми Erasmus+, а саме в «Metropolis – Urban Learning – Transformers of Cities», який проходив у місті Вісбаден, Німеччина.

Професор кафедри фінансів і кредиту ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького Кобушко Ігор у період з 12 по 16 червня в м. Нікосія, Республіка Кіпр  за Програмою Erasmus+ прийняв участь у тижневому навчанні в Університеті Кіпру.

16 червня 2017 р. на кафедрі фінансів і кредиту відбулась чергова державна атестація студентів-бакалаврів денної форми навчання.

У рамках програми “Erasmus+” у період з 02 червня по 11 червня 2017 року аспірантка кафедри фінансів і кредиту Колесник Марина Євгенівна приймала участь у  міжнародному молодіжному обміні “Being Green”.

З 29 по 30 травня у м.Київ викладачі кафедри фінансів і кредиту у складі делегації від СумДУ взяли участь у форумі «Стабільність через співробітництво», який відбувся в рамках програми Британської Ради «Активні громадяни».

30 травня на базі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбувся другий, тур IV міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку", де студентка 1 курсу магістратури кафедри фінансів і кредиту Карабець Карина посіла 3-те місце.

Протягом травня студенти 2 курсу кафедри фінансів і кредиту пройшли навчальні курси по роботі з програмним комплексом «М.Е.Doc». Заняття проводилися під керівництвом к.е.н., доцента Абрамчук М.Ю., яка є сертифікованим спеціалістом та має право викладати дану комп'ютерну програму.