25 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальності «Фінанси і кредит» з практикуючим бухгалтером ТОВ «Альфа-Ю» Гавриленко Тетяною Володимирівною.

З нагоди Дня науки за підсумками 2017 р. кафедра фінансів і підприємництва отримала відзнаку за наукову діяльність у номінації  «Найвища результативність участі у конкурсах держбюджетних НДР».

За підсумками 2017 р. кафедра фінансів і підприємництва зайняла ІІІ місце у загальноуніверситетському рейтингу СумДУ серед випускових кафедр за індикатором «Освітньо-кваліфікаційні рівні, диверсифікація форм навчання, контингент осіб, що навчається».

17 травня викладачі та студенти кафедри фінансів і підприємництва взяли участь у форумі «Фактори економічного розвитку України і світові тенденції сучасної науки» за участю економіста світового рівня доктора Романа Шеремети.

25 квітня студентка другого курсу спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування", Білоус Юлія здобула перемогу у щорічному конкурсі «Міс і Містер гуртожитку»

26 квітня  співробітники та студенти кафедри фінансів і підприємництва провели ігри «Cash Flow» та «Smart City» для студентів Сумського коледжу економіки і торгівлі та машинобудівного коледжу СумДУ.

24 квітня на кафедрі пройшла щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених "Економічні проблеми сталого розвитку" імені професора Олега Балацького.

19-20 квітня 2018 року у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України» студентка 1 курсу магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Абравіт Аліна Юріївна (група Фм.-72) зайняла третє призове місце.

19-20 квітня 2018 року було проведено II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування», де студентка 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Новак Ксенія Сергіївна (група Ф-41) зайняла друге призове місце.

19 квітня відбулися профорієнтаційні заходи кафедри для студентів машинобудівного коледжу СумДУ та Сумського будівельного коледжу.