10 листопада викладачі кафедри фінансів і підприємництва взяли участь у традиційній неформальній зустрічі з керівництвом та колегами з інших кафедр ННІ ФЕМ ім. О. Балацького.

11 - 13 жовтня 2018 р. cтарший викладач кафедри Юлія Шкодкіна взяла участь у конференції “Соціальна залученість та участь молоді у регіоні Східного партнерства: поєднання досвіду у Східному партнерстві та Європейському Союзі", яка відбувалася в Тбілісі, Грузія.

3 - 7 жовтня 2018 р. старший викладач Юлія Шкодкіна, взяла участь у роботі конференції BarCamp "Альтернативні формати заходів у науковій комунікації", яка проводилася в Мінську, Білорусь.

З 15 по 18 вересня 2018 року старший викладач Юлія Шкодкіна взяла участь у заключному засіданні проекту міжнародного стратегічного партнерства “Peace & Love Vector”, яке відбувалося в місті Єреван, Вірменія.

12 жовтня під час урочистостей присвячених 70-й річниці СумДУ професор кафедри Александров В.Т. отримав подяку від міського голови м. Суми Лисенка О.М.

11 жовтня відбулась чергова неформальна зустріч зі студентами 4-го курсу під час якої був проведений турнір із захоплюючої гри "Smart City".

7 жовтня доцент Іллішенко К.В., старший викладач Жукова Т.А. та студенти 4-го курсу взяли участь у Дніі відкритих дверей ННІ ФЕМ ім. О.Балацького.

Студентка четвертого курсу Гулак Валерія пройшла конкурсний відбір програми міжнародної мобільності Erasmus+ та розпочала навчання в університеті Альмерії (Іспанія).

16 вересня на базі кафедри в рамках традиційної зустрічі між викладачами та студентами відбувся турнір із захоплюючої фінансової гри "Cash Flow".

13-14 червня 2018 р. на кафедрі фінансів і підприємництва відбулась чергова державна атестація (державний іспит та захист випускних робіт) студентів-бакалаврів денної форми навчання.