6,7 червня на кафедрі відбулась чергова атестація студентів-бакалаврів денної форми навчання, яка проходила у формі захисту дипломних робіт.

На минулому тижні професор Басанцов І.В. взяв участь у роботі Міжнародного форуму «Розвиток державного фінансового контролю в контексті економічної безпеки країни»

В рамках реалізації практично-орієнтованого підходу до навчання при вивченні дисципліни «Фінансова грамотність» 20 травня на кафедрі фінансів і підприємництва відбулася зустріч студентів з керівником Центру прийому та обслуговування клієнтів СК «Провідна» у м.Суми Ж. Деркачом.

21 травня 2019 в Центральному Європейському університеті (Сороса) пройшла міжнародна конференція на тему "Глобальні та регіональні геополітичні тенденції моделі міграції і дискусійні питання економічної ситуації.

Студентка-третьокурсниця кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету Юлія Білоус посіла ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з навчальної дисципліни «Фінанси».

Студентки кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Олександра Тверезовська та  Луценко Дар’я посіли ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека».

З 3 по 5 квітня 2019 року на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансова безпека».

2-3 квітня за сприяння ст. викладача Жукової Т.А. відбулися профорієнтаційні зустрічі зі студентами машинобудівельного та будівельного коледжів м Суми.

У період з 28 січня по 9 лютого доцент Зайцев О.В. взяв активну участь у науковому стажуванні у Польщі за програмою «Академічна доброчесність: виклики сучасності» для працівників закладів вищої освіти України.

Вітаємо Ганус Ірину Сергіївну та Новак Ксенію Сергіївну - переможців VI Конкурсу студентських науково-практичних робіт "МСФЗ: світова та національна практика, результати та перспективи".