Вітаємо Ганус Ірину Сергіївну та Новак Ксенію Сергіївну - переможців VI Конкурсу студентських науково-практичних робіт "МСФЗ: світова та національна практика, результати та перспективи".

7-9 грудня на кафедрі пройшла чергова атестація магістрів у формі захисту кваліфікаційних робіт.

27 листопада відбулась зустріч студентів-фінансистів із сертифікованим аудитором, судовим експертом Міністерства юстиції України Ганною Клецовою.

Викладачами кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ ім. О.Балацького Гриценко Л.Л. та кафедри фінансів, банківської справи та страхування ННІ БТ «УАБС» Діденко О.М. було організовано зустріч з представниками Райффайзен Банк Аваль

20 листопада 2018 року Сумський державний університет відвідала делегація міжнародної аудиторської компанії Грант Торнтон Україна.

10 листопада викладачі кафедри фінансів і підприємництва взяли участь у традиційній неформальній зустрічі з керівництвом та колегами з інших кафедр ННІ ФЕМ ім. О. Балацького.

З 15 по 18 вересня 2018 року старший викладач Юлія Шкодкіна взяла участь у заключному засіданні проекту міжнародного стратегічного партнерства “Peace & Love Vector”, яке відбувалося в місті Єреван, Вірменія.

11 - 13 жовтня 2018 р. cтарший викладач кафедри Юлія Шкодкіна взяла участь у конференції “Соціальна залученість та участь молоді у регіоні Східного партнерства: поєднання досвіду у Східному партнерстві та Європейському Союзі", яка відбувалася в Тбілісі, Грузія.

3 - 7 жовтня 2018 р. старший викладач Юлія Шкодкіна, взяла участь у роботі конференції BarCamp "Альтернативні формати заходів у науковій комунікації", яка проводилася в Мінську, Білорусь.

12 жовтня під час урочистостей присвячених 70-й річниці СумДУ професор кафедри Александров В.Т. отримав подяку від міського голови м. Суми Лисенка О.М.