Продовжується плідна співпраця науковців кафедри фінансів і підприємництва і кафедри журналістики та філології СумДУ.

Вчергове якість роботи викладачів кафедри фінансів і підприємництва визнана студентами.

15 січня 2020 року на адресу СумДУ надійшов лист із Міністерства розвитку економіки України. В листі знаходилися Свідоцтво про реєстрацію авторського права та супроводжуюча документація.

Студенти нашої кафедри в рамках гранту НТСА присвятили багато часу створенню нової фінансової гри "Страхування". І ось нерешті відбулась її перша апробація.

19 грудня на кафедрі відбувся черговий захист магістерських робіт студентів денної форми навчання.

За ініціативою студентів-фінансистів кафедри фінансів і підприємництва відбулася екскурсія до АТ «Райффайзен Банк Аваль».

14 грудня у приміщенні Institute of Certified Financial Managers UK Ukraine відбувся фінал VII Конкурсу студентських науково-практичних робіт з МСФЗ.

Якщо ви ще не визначилися, яку спеціальність обрати, не пропустіть можливість! Наразі відбуваються зустрічі з потенційними абітурієнтами.

В рамках практично-орієнтованої підготовки студентів 03.12.2019 р. проведено зустріч з роботодавцями – представниками АТ «Райффайзен Банк Аваль», який займає провідне місце в рейтингу банків України.

Наші студенти вдало поєднують навчання та роботу у найвідоміших компаніях.