Професор кафедри фінансів і кредиту ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького Кобушко Ігор у період з 12 по 16 червня в м. Нікосія, Республіка Кіпр  за Програмою Erasmus+ прийняв участь у тижневому навчанні в Університеті Кіпру.

Тижнева програма була присвячена 30 річчю програми Erasmus+ в Університеті Кіпру, під час роботи обговорювалися наступні питання: «Від Erasmus до Erasmus+, 30 років міжнародної кредитної мобільності, історія успіху», доповідач Рула Кирилоу Кіпрське Національний агентство Erasmus; «Гранти Марії Склодовської-Кюрі на дослідження в рамках програми "Горизонт 2020"», доповідач Ліца Кантуріду, Фонд сприяння дослідженню, Кіпр; «Ідея навчання в Університеті Сендена та практика її реалізації: основні проблеми навчання», Джост Дейкман, Університет Сендена, Нідерланди; «Проблеми прийому біженців. Досвід Триєстського університету», Анжела Алесіу університету Трієста, Італія; «Перетин бар'єрів для інвалідів - підходи для студентів з обмеженими можливостями», Евеліна Дурлак та Ева Крюшва, Краківський економічний університет, Польща; «Міжнародна мобільність студентів: виклики та найкращі практики»,  Емма Зенау, Університет Кіпру, Кіпр

Крім того учасникам була надана можливість вивчати Грецьку мову, була організована культурна програма по Кіпру яка включала екскурсію до міста Пафос. Всього в роботі прийняло участь 67 учасників з 19 країн.

Були проведені домовленості про майбутню співпрацю з університетами Кіпру, Іспанії, Італії, Польщі, Румунії, Угорщини, Чеської Республіки та іншими.

 

Поділитися: