На минулому тижні відбувся візит до СумДУ китайського колеги Ксінг Ченга, який є незалежним консультантом з інвестиційно-банківської діяльності.

 

Для першого та другого курса ННІ ФЕМ ім. О. Балацького відбалась  зустріч-семінар з основ інвестування на тему “Китай: шість секретів національного збагачення” від Ксінг Чен. Під час зустрічі було розкрито наступні питання: експорт, державні активи, роль нерухомості, фондовий ринок, електронна комерція,ВВП, валютні та іноземні інвестиції. Також були обговорені питання від аудиторії.
В рамках магістерської програми «Інвестиції, підприємництво та стартапи» було організовано та проведено дводенну лекцію-семінар «Стартапи та верчурий капітал» від Ксінг Чена. Ксінг Чен – незалежний консультант з інвестиційно-банківської діяльності, який має досвід роботи на Уолл-Стріт в Нью-Йорку у сфері надання повного спектру послуг по роботі з інвестиційними паперами. Наразі є власником бізнесу у Ванкувері, Канада.
Лекція-семінар включала: тематичні дослідження типових стартапів в Китаї, їх модель, змагання між стартапами. стратегії виходу, отримання фінансування. Обговорювали організовану і неорганізовану поведінку під час запуску, стратегії запуску, методи і моделі, вихід і яким чином, оцінка фінансування, роль венчурного капіталу.
 
 

 

Поділитися: