25 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальності «Фінанси і кредит» з практикуючим бухгалтером ТОВ «Альфа-Ю» Гавриленко Тетяною Володимирівною.

На зустрічі розглядались практичні питання нарахування і оподаткування заробітної плати, відпускних, лікарняних, заповнення та подання звітності із заробітної плати. Увагу було зосереджено на складанні розрахунково-платіжних відомостей, Звіту з праці (форма №1-ПВ) (квартальна), Звіту з праці (форма №1-ПВ) (місячна), Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (дод. 4) тощо.

Студенти визнали, що зустріч з практиком була цікавою та корисною.

* ТОВ «Альфа-Ю» є відомим у місті підприємством, що займається приватною охоронною діяльністю.