25 травня 2018 року для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», гр. ЕН-71/2Ф, гр. Ф-51, гр.Ф.м-71ан, Ф.м-72, відбувся навчальний семінар за участі кандидата економічних наук, сертифікованого тренера з проведення тренінгів для членів тендерних комітетів – Білопільської Олександри Олександрівни.

На семінарі розглядалися успішні практики проведення закупівель, приклади проблемних ситуацій, зокрема щодо:  місця електронної системи публічних закупівель "ProZorro" серед інших державних та приватних закупівельно-торговельних електронних систем України;  правил пошуку тендерів;  процедури закупівель; тендерної документації; кваліфікаційних критеріїв; вимог до учасників.

Студенти відзначили, що зустріч з практиком була цікавою та корисною.

Заходи були організовані кафедрою фінансів і підприємництва в рамках реалізації концепції практично-орієнтованого навчання.

Кафедра висловлює подяку тренеру за цікаву та змістовну зустріч!