20 листопада 2018 року Сумський державний університет відвідала делегація міжнародної аудиторської компанії Грант Торнтон Україна.

Приймала гостів і організовувала зустріч кафедра Фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ ім. О.Ф. Балацького. Місцем проведення події було обрано конгрес-центр СумДУ.
На початку зустрічі представники топ менеджменту компанії провели для присутніх семінар на тему «Перспективи аудиту та фінансового консалтингу в Україні в контексті фінансової глобалізації».
Особливу зацікавленість присутніх викликала презентація можливостей, які надає слухачам акредитованих АССА бакалаврської та магістерської програм «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу» кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ ім. О.Ф. БалацькогоСумДУ співпраця із реальними роботодавцями. Всі присутні мали можливість ознайомитися із історією успіху кар’єрного зростання тих претендентів, яких було відібрано у попередні роки. Як наголосила заступник директора з персоналу Грант Торнтон Україна Ірина Самайчук, наші колишні студенти всі без виключення пройшли декілька етапів проміжного атестування і тепер із гордістю можуть називати себе справжніми аудиторами.
Це вже стало доброю традицією, що всі присутні студенти отримали можливість пройти тестування з дисциплін управлінський облік (англійською мовою), бухгалтерський облік та англійська мова та співбесіду із заступником директора з персоналу компанії.
Найбільш успішні студенти матимуть змогу пройти оплачуване стажування в компанії Грант Торнтон Україна та по його закінченні отримають шанс на працевлаштування за фахом у престижній аудиторській компанії. З нетерпінням чекаємо на результати.