Викладачами кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ ім. О.Балацького Гриценко Л.Л. та кафедри фінансів, банківської справи та страхування ННІ БТ «УАБС» Діденко О.М. було організовано зустріч з представниками Райффайзен Банк Аваль

Зустріч проводилась для студентів-банкірів та фінансистів Сумського державного університету – випускників 2018-2019 н.р.

Співробітники Райффайзен Банк Аваль розповіли про організацію та особливості роботи банку, основні орієнтири його розвитку, а також можливості проходження практики студентами Сумського державного університету.

Студенти магістратури мали можливість ознайомитися з наявними вакантними посадами та пропозиціями щодо подальшого працевлаштування.

За результатами зустрічі студенти отримали відповіді на задані питання, контактні дані представників банку, домовленості про проходження практики та організацію співбесіди для подальшої співпраці.