Вітаємо Ганус Ірину Сергіївну та Новак Ксенію Сергіївну - переможців VI Конкурсу студентських науково-практичних робіт "МСФЗ: світова та національна практика, результати та перспективи".

15 грудня 2018 р. в м.Київ в ПВНЗ "Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів"  за підтримки Агентства з МСФЗ та Палати аудиторів України відбувся фінал VI Конкурсу студентських науково-практичних робіт "МСФЗ: світова та національна практика, результати та перспективи".

Студенти кафедри фінансів і підприємництва Ганус Ірина Сергіївна та Новак Ксенію Сергіївна (5 -й курс, спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування", освітня програма "Фінанси і аудит підприємництва") презентували наукову роботу "Дисконтування та справедлива вартість у фінансовій звітності за МСФЗ", керівник Плікус І.Й. За результатами захистів учасників Конкурсу наші студентки посіли 2 місце!

Вітаємо учасниць та наукового керівника! Бажаємо подальших успіхів!