В рамках реалізації практично-орієнтованого підходу до навчання при вивченні дисципліни «Фінансова грамотність» 20 травня на кафедрі фінансів і підприємництва відбулася зустріч студентів з керівником Центру прийому та обслуговування клієнтів СК «Провідна» у м.Суми Ж. Деркачом.

Нагадаємо, що дисципліна «Фінансова грамотність» (викладач доц. Ілляшенко Т.О.) є вибірковою для всіх студентів, всіх спеціальностей СумДУ, тому на зустрічі були присутні студенти таких спеціальностей як «Переклад», «Право», «Прикладна математика», «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Електроніка» та ін.

Розкриваючи тему зустрічі «Страхові послуги в Україні. Добровільне медичне страхування», Ж.Деркач детально розповів про різні види страхових послуг, що надаються в Україні, приділивши увагу основним засадам надання послуг з автострахування, страхування подорожуючих, страхування від нещасних випадків, а особливо медичного страхування. Цікава розповідь супроводжувалась презентацією та багатьма прикладами з досвіду доповідача та його практичної діяльності. Студенти отримали вичерпну інформацію про формування страхових тарифів на страхові послуги та порядок їх надання. Сподіваємось, що співробітництво кафедри з СК «Провідна» та її фахівцями буде продовжене у майбутньому.