На минулому тижні професор Басанцов І.В. взяв участь у роботі Міжнародного форуму «Розвиток державного фінансового контролю в контексті економічної безпеки країни»

Форум проходив у Національному університеті державної фіскальної служби України та був присвячений 100-річчю НУДФСУ.
Захід організував університет спільно із Державною фіскальною службою України, Державною аудиторською службою України, Рахунковою палатою України, Державною службою моніторингу України, Академією фінансового моніторингу, Інститутом економічних досліджень словацької академії наук, Опольським державним університетом (Польща). Інформаційним партнером заходу виступив  журнал «Фінансовий контроль». Метою форуму визначено аналіз сучасних теоретико-методологічних та практичних проблем розвитку державного фінансового контролю та становлення його системи в Україні в контексті забезпечення економічної безпеки держави та формування на цій основі відповідних теоретико-утилітарних рекомендацій.
Участь у Міжнародному форумі взяли керівництво, працівники та студенти НУДФСУ, а також науковці та практики, які присвячують своє життя формуванню теоретичного базису та практичній реалізації державного фінансового контролю. Зокрема, із доповідями виступили голова Державної аудиторської служби України Лідія Гаврилова; член Рахункової палати України, заслужений юрист України Цезар Огонь; директор Департаменту аудиту Державної фіскальної служби України, голова (заступник, перший заступник голови) Головного контрольно-ревізійного управління України (1999-2008, 2010-2011 рр.), заступник голови Державної податкової адміністрації України (2008-2010) Наталія Рубан; директор Академії фінансового моніторингу Антон Чубенко; заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби, заслужений юрист України Андрій Іванський; головний науковий співробітник Інституту законодавства ВРУ Антон Монаєнко; голова ради Національного банку України, Міністр економіки України (2007-2010 рр.) завідувач кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ ім. В. Гетьмана, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Богдан Данилишин, а також директор Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України», академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Валерій Геєць.