Платні послуги надаються в рамках діяльності Навчально-наукового центру СумДУ «Актуальна фінансова аналітика» (Афіна)

Найменування послуги

 Зміст послуги

Проведення короткострокових курсів з основ бухгалтерського обліку та міжнародної фінансової звітності

Проведення короткострокових курсів з основ бухгалтерського обліку (основні питання, що можуть розглядатися: основи бухгалтерського обліку, основи первинного обліку,  облік процесу постачання та виробництва, облік процесу реалізації, облік та нарахування заробітної плати тощо) та міжнародної фінансової звітності для зовнішніх та внутрішніх замовників.

Надання окремих індивідуальних платних консультації з питань  відкриття власної справи приватними підприємцями, оптимізації системи оподаткування малого та середнього бізнесу тощо.

Викладачі та співробітники кафедри фінансів і підприємництва пропонують проведення індивідуальних консультацій з питань  відкриття власної справи приватними підприємцями, оптимізації системи оподаткування малого та середнього бізнесу, формування бізнес-схеми та бізнес-плану власної справи, оцінки ефективності залучення та інвестування фінансових ресурсів, планування та оптимізації бізнес-процесів діяльності малих та середніх підприємств тощо.

Надання консультаційних послуг населенню щодо оформлення податкової соціальної пільги та використання податкової знижки по ПДФО, а також  з державного соціального страхування.

Викладачі та співробітники кафедри фінансів і підприємництва пропонують проведення індивідуальних консультацій громадянам щодо оформлення податкової соціальної пільги, використання податкової знижки по ПДФО, заповнення річної податкової декларації, а також  з державного соціального страхування.

Надання консультацій особам, які підвищують кваліфікацію самостійно

Викладачі та співробітники кафедри фінансів і підприємництва пропонують проведення індивідуальних консультацій. Консультації можуть надаватися для таких задач клієнтів:

самостійне вивчення фінансів, бухгалтерського обліку та фінансової звітності; написання наукової статті; підготовка виступу на конференції; розробка бізнес-плану; інші.

Підготовка навчальної літератури та навчальних матеріалів з фінансових та суміжних дисциплін

В рамках даного напряму можливе виконання наступних видів робіт:

- написання підручників, посібників, конспектів лекцій та методичних вказівок;

- підготовка навчальних матеріалів. Наприклад, для підвищення кваліфікації працівників конкретного підприємства з урахуванням специфіки діяльності; інші види робіт.

Контактна особа та координати для звернень

Ілляшенко Т.О.

Тел.+viber. (066)1462008, електронна пошта

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поділитися: