kobushko.jpg (160×240) Посада: професор кафедри фінансів і кредиту
Вчене звання: доцент
Телефон: +38(0542)33-53-83

Кабінет: M-113

Фінансове посередництво, фінансовий аудит та контроль, страхування, фінансовий аналіз

Інвестиційний та фінансовий ринок, фінансовий аудит та контроль, бюджетування, інвестиційний аналіз, бізнес планування, фінанси природокористування, поведінкові фінанси

“Стратегія розвитку інвестиційного ринку України”  за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит

Автор більш ніж 90 наукових та навчально-методичних праць. Серед його праць – 6 монографій (у тому числі 1 одноосібна), 2 навчальних посібників з грифом МОН України, публікації у закордонних виданнях, три публікації які індексуються науково-метричною базою даних Scopus.

1. Кобушко І. М. Стратегія розвитку інвестиційного ринку: теоретичні засади та вітчизняні реалії : монографія / І. М. Кобушко. – Суми : Сумський державний університет, 2012. – 517 с.

2. Кобушко І. М. Моделювання рівня відкритості інвестиційного ринку / І. М. Кобушко // Вісник Національного банку України. – 2012. – № 12. – С. 36–41.

3. Кобушко І. М. Нормативно-правове регулювання фінансових операцій на інвестиційному ринку України / А.М. Куліш , І. М.Кобушко // Економіка. Фінанси. Право. – 2013. – № 11/2. – С. 54-59

4. Кобушко І. М. Методи оцінки ефективності інвестицій в залежності від виду інвестиційного проекту / І. М.Кобушко, С.П.Немцова // Інвестиції: практика та досвід.–2014.–№ 22.– С. 20 – 24

5. Спрощення та гармонізація митних процедур як фактори збільшення обсягів зовнішньої торгівлі держави [Текст] / І. М. Кобушко, О. В. Ільченко, С. І. Денисенко // Актуальні проблеми економіки. — 2015. — № 10. — С. 28-36. (SciVerse Scopus)

6. Кобушко І. М. Удосконалення податкових інструментів регулювання інвестиційного ринку України / І. М. Кобушко, Я.В. Кобушко // Економічний часопис-ХХІ. –  2015. – № 1-2. – С. 82–85. (SciVerse Scopus)

1. Кобушко І. М. Сутність, завдання і методи фінансового планування / І. М. Кобушко // Фінансовий менеджмент: навчальний посібник / за заг. ред. В. М. Бороноса. – Суми : Вид-во СумДУ, 2012. – С. 212–217

2. Кобушко І. М. // Ризик-менеджмент у сфері фінансових послуг: конспект лекцій  / В. М. Олійник, С. М. Фролов, І.М. Кобушко. – Суми : Вид-во СумДУ, 2014. – 132 с.

Для потреб кадрового забезпечення діяльності Сумського державного університету керую підготовкою аспірантів та здобувачів.

Колесник Марина Євгенівна

Тема дисертації: "Фінансово-правовий механізм оцінки ефективності державних інноваційних проектів"

Солодовніков Сергій Миколайович

Тема дисертації: "Науково-методичні підходи реформування податкової системи України"

Стипендіат іменної стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених у 2015 році

заступник завідувача кафедри фінансів і кредиту (з вересня 2013 по теперішній час)

заступник директора центру заочної дистанційної та вечірньої форм навчання (з вересня 2010 по вересень 2013)

заступник декана з виховної роботи та гуманітарних питань факультету економіки та менеджменту (з вересня 2006 по вересень 2009)

Результатами наукової роботи зі студентами є низка опублікованих доповідей студентів денної та заочної форм навчання у матеріалах наукових конференцій та статей у наукових фахових виданнях, а також підготовка наукових робіт до Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси».

У квітні 2015 року під керівництвом Кобушка І.М. студентка гр.Фмс-41/3с Павленко І.В. зайняла 2 місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіаді з дисципліни «Податкова система України».

У квітні 2016 року під керівництвом Кобушка І.М. студентки 4-го курсу кафедри фінансів і кредиту Оголь О.О. та Алексєєва С.О. вибороли призове місце та отримали диплом 3-го ступеню у II-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит».

Керівник та виконавець науково-дослідних робіт кафедри.

Пройшов програму підвищення кваліфікації викладачів у жовтні 2011 р. в Інституті післядипломної освіти Державної навчально-наукової установи «Академія фінансового управління» при Міністерстві фінансів України за темою «Стан та перспективи розвитку інвестиційного ринку України».

Міжнародна та грантова діяльність:

У травні 2009 р. виграв індивідуальний гранд від американської організації USAID на стажування в США за темою: “Громадський діалог задля розвитку соціальної відповідальності”

У червні 2010 року міжнародний семінар-тренінг «ЄС: від конфлікту до взаєморозуміння» м. Рига (Латвія)

У лютому 2015 р. приймав участь у міжнародному стажуванні «Європейський досвід організації наукової, педагогічної та соціальної роботи в університетах» м. Бельсько-Бяла, Польща.

У листопаді - грудні 2015 р. академічна мобільність за програмою  ErasmusMundus – EMINENCE II до Університету ім. Бабеша-Боляй (Румунія).