Золотова Вікторія

Економіст ПрАТ "Миронівська птахофабрика"            

Випускниця кафедри 2011 рік.

Без сумніву, СумДУ - один з найкращих університетів. Адже він дає кожному студенту можливість самовдосконалюватися, брати участь у науково-дослідній діяльності і розкривати свій потенціал. Тут працюють не тільки висококваліфіковані професіонали своєї справи, але й чудові наставники. Я дуже задоволена, що мала змогу навчатися саме на кафедрі фінансів і кредиту. Значним плюсом у навчанні на цій кафедрі є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. У подальшому при виборі професії він дозволяє працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними з фінансами.

 

 

Вакарчук Вікторія

Студентка групи Фм-61 (освітній рівень - магістр)

Я студентка ННІ ФЕМ ім О. Балацького і вважаю, що саме кафедра фінансів і кредиту дала мені можливість реалізувати мої амбіціозні плани. А саме, застосовувати отримані у стінах рідного університету знання на практиці, подорожуючи по світу. Я вважаю, що саме досвід який я отримую в процесі навчання на кафедрі є безцінним. Також не менш важливим є те що з отриманою професією фінансиста відкривається багато можливостей для працевлаштування.

 

 

Лисенко Денис

Економіст. Випускник 2011 року.                             

Шановні викладачі кафедри фінансів і кредиту! Я щиро вдячний вам за вашу працю і ті знання, які я отримав під час навчання. Саме завдяки вам я зміг отримати першу роботу за спеціальністю. Майже всі студенти, і я не виключення, запитують – "Навіщо нам все це потрібно?". Проте, коли ти починаєш зустрічатися з реальними задачами на роботі, ти розумієш, що знання зі страхування, банківської справи та навіть вищої математики можуть стати в пригоді, навіть якщо ти працюєш звичайним бухгалтером. Кафедра фінансів і кредиту надає достатній комплекс знань для роботи в будь-якій галузі фінансів нашої країни. Чи використаєте Ви ці знання – залежить від Вас самих. І на останнє, хотів би дати декілька порад: перш за все, ретельно вчіть англійську мову, так як для отримання гарної посади це обов'язковий атрибут. Вже с 1-2 курсу намагайтеся визначитися, в якій галузі фінансів ви плануєте працювати і починайте поглиблювати власні знання в цій галузі, в тому числі завдяки додатковим курсам. Бажаю всім успіхів в навчанні, а кафедрі – розвитку і талановитих студентів.

 

Карпенко Інна Вікторівна

Економіст ПАТ «Сумське НВО»

Випускниця 2014 року

Як випускниця кафедри фінансів і кредиту, я з упевненістю можу сказати, що вступ до СумДУ – це крок до майбутнього успіху. Адже навчання за даною спеціальністю дає широкий спектр знань, котрі можна застосувати у різних сферах сучасного економічного світу. Я вдячна викладачам, які допомогли отримати не лише теоретичні знання, а й практичні навички. На кафедрі ніби опиняєшся у великій дружній сім’ї, де відчуваєш підтримку та порозуміння. І якщо виникають проблеми – викладачі завжди з розумінням йдуть на зустріч.

Теперішнім студентам бажаю успіхів у навчанні та наукових досягнень на найкращій кафедрі найкращого університету.

 

Фото

Іванов Іван Іванович. Начальник фінансового відділу ...

Відгук...

 

Поділитися: