Доцент кафедри фінансів та підприємництва Світлана Похилько взяла участь в онлайн-семінарі.

19 січня 2021 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва Плікус І.Й. взяла участь у заключному циклі вебінарів, який проходив з 15 грудня по 19 січня з провідними лекторами-експертами 7eminar.com  В. Величко, Мар’яною Кавин, Тимуром Алієвим, Тетяною Мойсеєнко, Сергієм Дробоття, Олександром Смирновим та Галиною Казначей.

На минулому тижні для колективу  нашої кафедри відбулася значна та одночасно хвилююча  подія - звіт за підсумками роботи за 2020 рік

Щиро вітаємо нашого колегу Вадима Трофимовича Александрова з перемогою у конкурсі "Педагогічні інновації СумДУ" , номінація "Освіта впродовж життя, післядипломна освіта та підвищення кваліфікації" Бажаємо подальших успіхів і яскравих досягнень!!!

Інтерактивне онлайн-спілкування та неймовірний досвід від успішного випускника СумДУ – такий цікавий захід було організовано для студентів за участю співвласника бельгійсько-українського підприємства OPTION Tape Specialties NV, випускника СумДУ В’ячеслава Колеснікова.

24 грудня на кафедрі відбувся завершальний етап зимових захистів магістерських робіт!

23 грудня на кафедрі продовжилися чергові атестаційні заходи у вигляді захисту кваліфікаційних магістерських робіт. День -англомовних захистів магістерських робіт!!!

20 грудня на кафедрі розпочалась чергові атестаційні заходи у вигляді захисту кваліфікаційних магістерських робіт.

В рамках дисципліни «Фінансова діяльність суб’єктів господарювання» (викладач Рубанов П.М.) відбувся практично-орієнтований онлайн-семінар за участю провідного фінансового консультанту ТОВ "Грант Торнтон Легіс" Козловського Віталія Леонідовича.

16 грудня у форматі Zoom-конференції відбувся черговий ХІІІ Пленум Спілки економістів України за темою: «Сучасна соціально-економічна динаміка: реалії та перспективи для України».