Цікавий практично-орієнтований захід в онлайн-форматі за участі студентів-фінансистів з директором ТРЦ «Мануфактура» Володимиром Лободіним, практиком з 15-річним досвідом реалізації інвестиційних проєктів із стратегічного розвитку на Сумщині.

24.11.2020 року в рамках дисципліни «Правові основи електронного підприємництва» (викладач Гуменна Ю.Г.) для студентів кафедри було проведено онлайн-заняття за участю фахівця-практика.

Протягом майже трьох тижнів триватиме проект віртуальної мобільності на кафедрі ФіП.

Валентюкевич Анна Олексіївна, заступник головного бухгалтера, товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю "Виробничо-торгiвельне пiдприемство "Вiто""

"Новий он-лайн формат роботи та навчання в умовах карантину надає колосальну можливість до саморозвитку.

5.11.2020 р. в рамках самостійної роботи з дисципліни «Фінансові стратегії підприємства» (викладач Захаркіна Л.С.) студенти 4 курсу долучилися до online-конференції «Формула успіху: залучення фінансування для бізнесу».

Скарбниця кафедри поповнилася 8-ма свідоцтвами авторського права  на твір . Їх отримали Кобушко І.М., .Захаркіна Л.С., Захаркін О.О., Тютюник І.В

Катерина Єрмоленко, Грант Торнтон, аудитор 2-го рівня: "Хочу привітати СумДУ з високою рейтинговою позицією в Times Higher Education в галузі «Бізнес і Економіка» (401-500)!!!!

29.10.2020 р. в рамках самостійної роботи з дисципліни «Комерціалізація технологій» (викладач Захаркіна Л.С.) студенти 2 курсу долучилися до вебінару «Як знайти ідеального інвестора для свого стартапу?».  Відповіді та лайфхаки на  питання пошуку інвесторів дали Юрій-Володимир Блавт, асоційований партнер CIVITTA, експерт із залучення фінансування та Світлана Маловіна, CEO & Co-founder Raccoon.Recovery.

Науковий гурток кафедри фінансів і підприємництва "Фінансовий аналітик" у жовтні-грудні проводить цикл онлайн-семінарів «Комерціалізація технологій та розвиток стартапів в Україні». Перші семінари присвячені питанням знайомства з поняттями «комерціалізація технологій», «стартап» та світовим досвідом діяльності технопаркових структур.