16 лютого, незважаючи на морозяну погоду, ст. викладач Жукова Т.А. з групою підтримки із числа активних студентів ННІ БІЕМ відвідали машинобудівний фаховий коледж СумДУ.

В конференц-залі машинобудівного коледжу СумДУ в рамках тижня економічної спеціальності  відбулись ігри фінансового спрямування "Смарт-Сіті" та " Сумиполія" зі студентами  першого , другого і третього курсів спеціальності 076 " Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Гру проводили студенти кафедри фінансів і підприємництва і  активні студенти студентського директорату ННІ БІЕМ СумДУ. Зустріч зі студентами проходила за сприяння викладачів коледжу Скороходової Лідії Іллівни, Линець Валентини Петрівни, Крамінської Галини Володимирівни, Очкової Тетяни Юріївни , Валюх Еліни Євгеніївни , завідувача відділення економіки і інформатики Онанченко Юлії Михайлівни   і старшого викладача кафедри фінансів і підприємництва Жукової Т.А.  Для студентів колеги коледжу запропонували гарячий чай і смаколики. Ігри проходили в  теплій і дружній атмосфері, не дивлячись на люті морози за вікном.