18 лютого у Національному університеті фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ)  відбулася Генеральна асамблея Спортивної студентської спілки. На цей освітній форум від спортивної Федерації був запрошений співробітник нашої кафедри д.е.н., професор Басанцов І.В.

Зі вступним словом до присутніх звернувся Президент Спілки, д.е.н., професор Євгеній Вікторович Імас, якій відмітив, що мета роботи Асамблеї полягає у обговоренні актуальних проблем розвитку українського студентського спорту та ефективної організації фізичного виховання молоді у вищих навчальних закладах України.

Роботу розпочали зі звіту за 2020 р. голови Спілки, ректора НУФВСУ Є.В. Імаса. Далі  відбулося обговорення планів на 2021 рік та було ухвалено низку важливих рішень.

Особливу увагу учасники Генеральної асамблеї приділили обговоренню соціального проекту "Активні парки - локації здорової України", розвитку кіберспорту в закладах вищої освіти, проведенню всеукраїнських спортивних та спортивно-масових заходів серед студентства, а також участі у всесвітніх спортивних міжнародних заходах у 2021 році.  Було відмічено, що важливими питаннями залишаються збереження кафедр з фізичного виховання у ВНЗ, підвищення мотивації студентів до занять спортом а також  запровадження нових спортивних проектів для молоді.

У числі передових вищих навчальних закладів України, що приділяють велику увагу розвитку спорту був відзначений і наш університет, який представляв почесний ректор Анатолій Васильович Васильєв.  За результатами роботи  йому було вручено Подяку ВГО «Спортивна студентська спілка України».