23 грудня на кафедрі продовжилися чергові атестаційні заходи у вигляді захисту кваліфікаційних магістерських робіт. День -англомовних захистів магістерських робіт!!!

Цього разу захищались студенти денної форми навчання англомовних освітніх програм (спеціальність 072, освітня програма "Фінанси і аудит підприємництва" та спеціальність 076, освітня програма "Інвестиції підприємництво та стартапи").

Захист відбувався в он-лайн форматі з використанням сучасних електронних комунікаційних технологій. Майже всі студенти вже працевлаштовані або перебувають на стажуваннях, тож захищалися з різних точок світу: Латвійська республіка, Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ), Швеція, Україна (м. Київ та м. Суми).

Під час захисту студенти продемонстрували глибокий рівень знань з питань фінансового менеджменту, аудиту,  підприємництва та інвестування та вільне володіння англійською мовою.

Тож вітаємо магістрантів із сходженням на чергову освітню вершину та бажаємо подальших успіхів у професійному зростанні!