Інтерактивне онлайн-спілкування та неймовірний досвід від успішного випускника СумДУ – такий цікавий захід було організовано для студентів за участю співвласника бельгійсько-українського підприємства OPTION Tape Specialties NV, випускника СумДУ В’ячеслава Колеснікова.

Цікавинки онлайн-зустрічі: інтерактивний формат спілкування, включені камери, динамічна розповідь та нестандарна презентація про переваги та недоліки партнерства в бізнесі, особливості управління продажами та витратами, важливі аспекти складання P&L тощо.

«Особливо корисними та незамінними стали життєві поради від В’ячеслава Колеснікова (З чого вам починати? Як планувати ваше життя? Життя – не тільки бізнес)», – відмітили наші студенти!

Практично-орієнтоване заняття (організатор заходу – д.е.н., проф. Лариса Гриценко) було проведено для студентів-бакалаврів другого та третього курсів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 076 «Електронний бізнес, фінанси та комунікації» в рамках вивчення дисциплін «Корпоративні фінанси» та «Комерціалізація технологій».

За найкраще питання В’ячеслав презентував подарунок! Тож вітаємо студентку Анну Омельченко!

Дякуємо В’ячеславу Колеснікову за цікаву доповідь, практичні знання, неймовірний досвід, корисні поради та приділений час!

Поділитися: