18 лютого 2021 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва Похилько С.В. та студенти групи  ЕН-82/1бфк в рамках вивчення дисципліни «Електронна торгівля» прийняли участь у онлайн-воркшопі  «Обери  правильну технологію е-комерції для розвитку бізнесу».

Є три найважливіші компоненти успіху для інтернет-бізнесу - це продукт, який хочуть споживачі, створення сильного бренду та вибір правильної технології в потрібний час. Райан Келлі, віце-президентFedEx з глобального е-комерц маркетингу розглянув кроки для успішного розвитку свого бізнесу в Інтернеті. Студенти дізналися  більше про багатоканальні продажі та плюси та мінуси продажу у Інтернет-магазині порівняно з ринками; найважливіші можливості платформи електронної комерції, які слід врахувати. Маючи понад 20 років роботи у фінансовому та логістичному секторах,  пан Райан має великий досвід у сфері провідних  стратегій, продажів, маркетингу, управління продуктами, досліджень та комунікацій. Чим охоче поділився зі слухачами.